Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th Gen
Tootekood: 20KG004JMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KG004JMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2018-11-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib