Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | SALE OUT. Carbon 6th Gen (20KH006JMX) 14.0" FHD, i7-8550U, 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, LTE, Nordic kbd, WIN10 Pro DEMO Carbon
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | SALE OUT. Carbon 6th Gen (20KH006JMX) 14.0" FHD, i7-8550U, 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, LTE, Nordic kbd, WIN10 Pro DEMO Carbon
Tootekood: 20KH006JMXSO
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006JMXSO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2018-11-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib