Sülearvuti Lenovo Legion Y730-15ICH | Black, 15.6 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i7, i7-8750H, 16 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 7200 RPM, SSD 256 GB, NVIDIA GeForce 1050 Ti, GDDR5, 4 GB, Windows 10 Home, 802.11ac, Bluetooth version 4.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Sülearvuti Lenovo Legion Y730-15ICH | Black, 15.6 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i7, i7-8750H, 16 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 7200 RPM, SSD 256 GB, NVIDIA GeForce 1050 Ti, GDDR5, 4 GB, Windows 10 Home, 802.11ac, Bluetooth version 4.1, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Tootekood: 81HD0023LT GTIN: 193124974637
Pakkumised
1599,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81HD0023LT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1599.00 |
| Max. hind | 1599.00 |
| Toode lisatud | 2018-11-30 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib