Kõvaketas DELL 400-ASGS 600GB
Tootekood: 400-ASGS GTIN: 2000000920238
Pakkumised
191,90 €* | |||
191,90 €* | |||
195,75 € | |||
203,17 € | |||
214,79 € +0,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 400-ASGS |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 191.90 |
| Max. hind | 214.79 |
| Toode lisatud | 2018-11-30 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib