Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2016 - i7, 16GB, 512GB SSD - KASUTATUD
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Toode lisatud | 2018-12-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib