Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th gen 2018 - i5, 16GB, SSD,WQHD HDR
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2018-12-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib