Sülearvuti Lenovo LEGION Y530 I7/15.6FHD/8GB/512SSD/GTX1060/6GB/W10/ENG
Tootekood: 81LB002JLT GTIN: 193124975139
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81LB002JLT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2018-12-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib