Sülearvuti Acer Predator Helios 300 i7-7700HQ/15.6" FHD/16GB/SSD256GB/GTX1060 6G/W10 Repak
Tootekood: G3-571-77QK
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G3-571-77QK |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2018-12-20 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib