Sülearvuti Asus TUF FX505GM-BN104R
Tootekood: 90NR0131-M03710 GTIN: 4718017153638
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0131-M03710 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Toode lisatud | 2018-12-14 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib