Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6 20KH006LPB W10Pro i7-8550U/16GB/512GB/INT/14.0" FHD Touch/BLK/WWAN/3YRS OS
Tootekood: 20KH006LPB GTIN: 192330781329
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006LPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-01-09 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib