Sülearvuti Lenovo V110-15ISK i3-6006U 15.6inch TS 80TL01B2MX
Tootekood: 80TL01B2MX GTIN: 192330025799
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80TL01B2MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2019-01-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib