Sülearvuti Lenovo LEGION Y530 (1060) 15.6FHD/I7-8750H/8GB/512GBSSD/GTX1060/DOS/EN
Tootekood: 81LB009XLT GTIN: 193268649576
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81LB009XLT |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Toode lisatud | 2019-01-30 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib