Sülearvuti DELL Vostro 5370 Silver N1124RPVN5370EMEA01_1
Tootekood: N1124RPVN5370EMEA01
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N1124RPVN5370EMEA01 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2019-03-15 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib