Sülearvuti Lenovo Y530-15ICH 15,6" FHD-IPS AG i5-8300H/16GB/SSD 512GB/GTX1060_6GB/DOS
Tootekood: 81LB0097LT GTIN: 193268542099
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81LB0097LT |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2019-03-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib