Sülearvuti Asus FX Series | (Gaming) FX505GM-BN104R Gun Metal, 15.6 ", IPS, FHD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i7, i7-8750H, 16 GB, DDR4, 5400 RPM, SSD 256 GB, Hybrid HDD 1000 GB, NVIDIA GeForce GTX1060, GDDR5, 6 GB, Windows 10 Pro, 802.11 ac, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit
Sülearvuti Asus FX Series | (Gaming) FX505GM-BN104R Gun Metal, 15.6 ", IPS, FHD, 1920 x 1080 pixels, Matt, Intel Core i7, i7-8750H, 16 GB, DDR4, 5400 RPM, SSD 256 GB, Hybrid HDD 1000 GB, NVIDIA GeForce GTX1060, GDDR5, 6 GB, Windows 10 Pro, 802.11 ac, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit
Tootekood: 90NR0131-M02100 GTIN: 192876153628
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0131-M02100 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2019-04-13 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib