Sülearvuti Asus TUF FX505GM-BN259T CPU i7-8750H|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|SSD 512GB|GTX1060|Windows 10 Home|Gunmetal / Gold|2.2 kg
Sülearvuti Asus TUF FX505GM-BN259T CPU i7-8750H|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|SSD 512GB|GTX1060|Windows 10 Home|Gunmetal / Gold|2.2 kg
Tootekood: 90NR0131-M11320 GTIN: 192876308424
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0131-M11320 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Toode lisatud | 2019-04-27 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib