Sülearvuti Lenovo Legion Y530-15ICH|CPU i7-8750H|15.6"|1920x1080|RAM 8GB|SSD 512GB|GTX 1050 Ti|ENG|Black|2.3 kg
Tootekood: 81FV017NPB GTIN: 193268708815
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81FV017NPB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-04-27 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib