Sülearvuti Asus FX705GM-EW175T Gunmetal, 17.3", IPS, FHD, 1920x1080 matt, i5-8300H, 8GB DDR4, SSD 512GB SSD, GTX1060, Win 10
Sülearvuti Asus FX705GM-EW175T Gunmetal, 17.3", IPS, FHD, 1920x1080 matt, i5-8300H, 8GB DDR4, SSD 512GB SSD, GTX1060, Win 10
Tootekood: FX705GM-EW175T GTIN: 4718017161015
Info: http://www.asus.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FX705GM-EW175T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2018-11-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib