Sülearvuti Lenovo Ideapad 330-15IKB (81DE02DQPB) - Core i5-8250U | LCD: 15.6" FHD Antiglare | NVIDIA MX150 2GB | RAM: 8GB | SSD: 512GB | Windows 10 64bit
Sülearvuti Lenovo Ideapad 330-15IKB (81DE02DQPB) - Core i5-8250U | LCD: 15.6" FHD Antiglare | NVIDIA MX150 2GB | RAM: 8GB | SSD: 512GB | Windows 10 64bit
Tootekood: 81DE02DQPB GTIN: 193268708723
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81DE02DQPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2019-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib