Sülearvuti Lenovo Ideapad 330-17IKB (81DM00CQPB) - Core i7-8550U | LCD: 17.3" HD+ Antiglare | AMD Radeon 530 2GB | RAM: 8GB | SSD: 256GB | Windows 10 64bit
Sülearvuti Lenovo Ideapad 330-17IKB (81DM00CQPB) - Core i7-8550U | LCD: 17.3" HD+ Antiglare | AMD Radeon 530 2GB | RAM: 8GB | SSD: 256GB | Windows 10 64bit
Tootekood: 81DM00CQPB GTIN: 193268709874
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81DM00CQPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2019-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib