Sülearvuti Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV017GPB) - Core i7-8750H | LCD: 15.6" FHD IPS Anti Glare (144Hz) | NVIDIA GTX 1050 Ti 4GB | RAM: 8GB | SSD: 256GB PCIe | no Os
Sülearvuti Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV017GPB) - Core i7-8750H | LCD: 15.6" FHD IPS Anti Glare (144Hz) | NVIDIA GTX 1050 Ti 4GB | RAM: 8GB | SSD: 256GB PCIe | no Os
Tootekood: 81FV017GPB GTIN: 193268708785
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81FV017GPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2019-04-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib