Suverehv Bridgestone Turanza T005 RFT ( 205/55 R16 91W *, runflat )
Tootekood: 205551601BRI91W 19592 GTIN: 3286340985017
Pakkumised
148,66 € | |||
147,03 € | |||
122,54 € | |||
123,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 205551601BRI91W 19592 |
| Rehvi laius | 205mm |
| Rehvi profiil | 55 |
| Diameeter | 16" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 122.54 |
| Max. hind | 148.66 |
| Toode lisatud | 2019-05-20 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib