Sülearvuti Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV017QPB) - Core i5-8300H | LCD: 15.6" FHD IPS Anti Glare (144Hz) | NVIDIA GTX 1050 Ti 4GB | RAM: 8GB | SSD: 512GB PCIe | no Os
Sülearvuti Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV017QPB) - Core i5-8300H | LCD: 15.6" FHD IPS Anti Glare (144Hz) | NVIDIA GTX 1050 Ti 4GB | RAM: 8GB | SSD: 512GB PCIe | no Os
Tootekood: 81FV017QPB GTIN: 193268708822
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 81FV017QPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-05-26 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib