Kõvaketas HP 900Gb 2.5 Inch 10000Rpm
Tootekood: 653971-001 GTIN: 4053162177178
Pakkumised
384,00 € +28,90 € | |||
387,40 € +3,43 € | |||
392,91 € +28,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 653971-001 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 384.00 |
| Max. hind | 392.91 |
| Toode lisatud | 2019-06-15 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib