Sülearvuti Lenovo Legion Y720-15IKB | 256GB SSD | 15.6" FHD (1920x1080) IPS LED mattWindows 10 64bit | 8GB DDR4 | nVidia Geforce GTX1060 | Intel i7-7700HQ 3800MHz |
Sülearvuti Lenovo Legion Y720-15IKB | 256GB SSD | 15.6" FHD (1920x1080) IPS LED mattWindows 10 64bit | 8GB DDR4 | nVidia Geforce GTX1060 | Intel i7-7700HQ 3800MHz |
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Toode lisatud | 2019-07-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib