Sülearvuti DELL XPS 13 9380 (FHD, i7-8565U, 16GB, 512GB, W10)
Tootekood: 5966286135
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5966286135 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-07-12 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib