Kõvaketas HP HDD MSA 450GB 12G 15K 2.5INCH, SAS ENT (787641-001)
Tootekood: 787641-001 GTIN: 5712505661680
Pakkumised
336,41 € | |||
397,30 € | |||
406,59 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 787641-001 |
| Maht | 450GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 309.10 |
| Max. hind | 406.59 |
| Toode lisatud | 2019-07-30 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib