Sülearvuti Apple MacBook Pro 15.4" Touch Bar (i7 2.6GHz, 32GB, 512GB, Radeon Pro 555X, INT klaviatuur) Space Gray (2019)
Sülearvuti Apple MacBook Pro 15.4" Touch Bar (i7 2.6GHz, 32GB, 512GB, Radeon Pro 555X, INT klaviatuur) Space Gray (2019)
Tootekood: Z0WV000D4 GTIN: 5902002092685
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z0WV000D4 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2019-07-31 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib