Sülearvuti Apple MacBook Pro 15.6" Touch Bar (i9 2.3GHz, 32GB, 512GB, Radeon Pro 560X, INT klaviatuur) Space Gray (2019)
Sülearvuti Apple MacBook Pro 15.6" Touch Bar (i9 2.3GHz, 32GB, 512GB, Radeon Pro 560X, INT klaviatuur) Space Gray (2019)
Tootekood: MV912ZE/A/R1 GTIN: 5902002092678
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MV912ZE/A/R1 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2019-07-31 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib