Sülearvuti Apple MacBook Pro 15 z Touch Bar (MV912ZE/A/P1/R1)
Tootekood: MV912ZE/A/P1/R1 GTIN: 5902002093040
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MV912ZE/A/P1/R1 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Thunderbolt 3 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2019-08-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib