Kasutatud sülearvuti DELL Latitude E7470 Carbon | Windows 7 või 8 või 10 Pro 64bit | 256GB SSD | 8GB DDR4 | Intel HD Graphics 520 | Intel i5-6300U 3000MHz | 14" WQHD (2560x1440) IPS Touch
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude E7470 Carbon | Windows 7 või 8 või 10 Pro 64bit | 256GB SSD | 8GB DDR4 | Intel HD Graphics 520 | Intel i5-6300U 3000MHz | 14" WQHD (2560x1440) IPS Touch
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA+ (1440 x 900) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| VGA port | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2019-08-13 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib