Sülearvuti DELL Notebook|DELL|Latitude|7300|CPU i5-8365U|1700 MHz|13.3"|1920x1080|RAM 8GB|DDR4|SSD 256GB|Intel UHD 620|Integrated|EST|Smart Card Reader|Windows 10 Pro|Carbon Fiber|1.25 kg|N036L730013EMEA_1_PD
Sülearvuti DELL Notebook|DELL|Latitude|7300|CPU i5-8365U|1700 MHz|13.3"|1920x1080|RAM 8GB|DDR4|SSD 256GB|Intel UHD 620|Integrated|EST|Smart Card Reader|Windows 10 Pro|Carbon Fiber|1.25 kg|N036L730013EMEA_1_PD
Tootekood: N036L730013EMEA_1_PD
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N036L730013EMEA_1_PD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2019-08-19 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib