Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad X1 Carbon 7 20QD00KPPB W10Pro i5-8265U/8GB/256GB/INT/LTE/14.0 FHD/must/3YRS OS
Tootekood: 20QD00KPPB GTIN: 193638457480
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QD00KPPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-09-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib