Sülearvuti Acer nitro 5 (NH.Q3XEP.004) - Core i7-8750H | LCD: 15.6" FHD IPS | Nvidia GTX1060 6GB | RAM: 8GB DDR4 | SSD: 256GB M.2 | Windows 10
Sülearvuti Acer nitro 5 (NH.Q3XEP.004) - Core i7-8750H | LCD: 15.6" FHD IPS | Nvidia GTX1060 6GB | RAM: 8GB DDR4 | SSD: 256GB M.2 | Windows 10
Tootekood: NH.Q3XEP.004 GTIN: 4713883899277
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.Q3XEP.004 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2019-09-17 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib