Sülearvuti Asus Gaming FX505GM-AL322T 15.6" FHD-I7-8750H -GTX1060- 16GB - 256GB PCIE SSD-Win 64
Tootekood: FX505GM-AL322T GTIN: 4718017237710
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FX505GM-AL322T |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2019-09-17 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib