Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 14 HDR i7-8565U/16GB/1TB/Intel UHD/WIN10 Pro/Nordic Backlit
Tootekood: 20QD00KTMX GTIN: 193638454748
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QD00KTMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-09-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib