Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon | Windows 10 Pro 64bit | 512GB SSD PCIe NVM | Intel HD Graphics 620 | 14" WQHD (2560x1440) IPSIntel i7-7600U 3900MHz | 16GB LPDDR3 |
Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon | Windows 10 Pro 64bit | 512GB SSD PCIe NVM | Intel HD Graphics 620 | 14" WQHD (2560x1440) IPSIntel i7-7600U 3900MHz | 16GB LPDDR3 |
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA+ (1440 x 900) |
| Mälu maht | 6GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2019-09-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib