Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad X1 Carbon 7 20QD00KWPB W10Pro i7-8565U/16GB/512GB/INT/LTE/14.0 UHD/must/3YRS OS
Tootekood: 20QD00KWPB GTIN: 193638458685
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QD00KWPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-09-28 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib