Sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 CARBON (7TH GEN)/ 14.0" UHD 500NITS GLOSSY/ I7-8665U/ 16 GB/ 2 TB M.2 NVME/ 4G/ W10P/ 3Y ONSITE/ EN
Sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 CARBON (7TH GEN)/ 14.0" UHD 500NITS GLOSSY/ I7-8665U/ 16 GB/ 2 TB M.2 NVME/ 4G/ W10P/ 3Y ONSITE/ EN
Tootekood: 20QDS0J900
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QDS0J900 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 2TB |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2019-09-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib