Sülearvuti Lenovo THINKPAD CARBON X1/ 14.0" FHD/ I7-8550U/ 16 GB/ 512 GB SSD PCIE/ 4G/ W10P/ 3YR ON-SITE/ NOR
Tootekood: 20KH006JMN
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH006JMN |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2019-09-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib