Sülearvuti Lenovo THINKPAD CARBON X1/ 14.0" FHD/ I5-8250U/ 8 GB/ 256 GB SSD/ W10P/ 3YR ON-SITE/FI
Tootekood: 20KH0035MS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KH0035MS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2019-09-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib