Sülearvuti Lenovo ThinkPad P1 Gen2 i7-9850H TS R215866
Tootekood: 20QT002JMX GTIN: 193638839446
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QT002JMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2019-09-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib