Sülearvuti Lenovo THINKPAD P1 (2ND GEN)/ 15.6" HDR UHD 500NITS/ I7-9850H/ 32GB/ 1TB M.2 NVME/ NVIDIA QUADRO T2000 MAX-Q 4GB GDDR5/ FPR/ 80WH/W10PRO/ 3Y ONSITE/ENG
Sülearvuti Lenovo THINKPAD P1 (2ND GEN)/ 15.6" HDR UHD 500NITS/ I7-9850H/ 32GB/ 1TB M.2 NVME/ NVIDIA QUADRO T2000 MAX-Q 4GB GDDR5/ FPR/ 80WH/W10PRO/ 3Y ONSITE/ENG
Tootekood: 20QT002JMH GTIN: 193638836810
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20QT002JMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-09-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib