Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i5 8350U Win10 Pro64 16GB RAM 256 GB SSD 14"WQHD IPS 2560x1440 Glare 500nits Graphics 620 Wi-Fi Bluetooth - black - US
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon i5 8350U Win10 Pro64 16GB RAM 256 GB SSD 14"WQHD IPS 2560x1440 Glare 500nits Graphics 620 Wi-Fi Bluetooth - black - US
Tootekood: 20KHS0U000
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20KHS0U000 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-09-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib