Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | SALE OUT. Carbon (20HR005BRT) 14.0" FHD, i7-7500U, 8GB, 256GB SSD, intel HD, eng/ru kbd, WIN10 Pro
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 | SALE OUT. Carbon (20HR005BRT) 14.0" FHD, i7-7500U, 8GB, 256GB SSD, intel HD, eng/ru kbd, WIN10 Pro
Tootekood: 20HR005BRTSO GTIN: 2000000872551
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR005BRTSO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Toode lisatud | 2019-10-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib