Sülearvuti DELL XPS 13 9365 2-in-1 (FHD Touch/i7-8500Y/16GB/512GB/W10)
Tootekood: 5331050004A
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5331050004A |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-10-06 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib