Sülearvuti Acer Nitro 5 AN515-43-R32T must, 15.6 ", IPS, Full-HD, 1920 x 1080 pikslit, Matt, AMD
Tootekood: NH.Q5XEL.00E GTIN: 4710180664287
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.Q5XEL.00E |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2019-10-06 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib