Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon 2018 | Intel Core i7-8550U 1,80GHz | 8GB | 256GB SSD
Tootekood: Lenovo Thinkpad X1 Carbon 2018 | 23047
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Lenovo Thinkpad X1 Carbon 2018 | 23047 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB 3.0 | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2019-10-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib