Sülearvuti Lenovo Y520-15IKBN 15,6' FHD-IPS AG i7-7700HQ/16GB/SSD 256GB/GTX1060_6GB/Win10
Tootekood: Y520-15IKBNK2
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Y520-15IKBNK2 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2019-11-02 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib