Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD CARBON X1 (5gen) | 14" IPS FHD | INTEL CORE i7-6500U | SSD 256GB | RAM 8GB | Vähekasutatud | Garantii 1 aasta
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD CARBON X1 (5gen) | 14" IPS FHD | INTEL CORE i7-6500U | SSD 256GB | RAM 8GB | Vähekasutatud | Garantii 1 aasta
Tootekood: LENOVO THINKPAD CARBON X1 (5gen)
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LENOVO THINKPAD CARBON X1 (5gen) |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Toode lisatud | 2019-11-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib